PAkSOY Lİsesi FORUMLArı - İnternet SECUrity - DowLand - SeriaL Crack

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi...

[Bod]
    [Bod]
    BooT
    BooT

Erkek
    Rep :
    Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi... Right_bar_bleue

Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi... Empty Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi...

Mesaj tarafından [Bod] Çarş. Tem. 22, 2009 10:46 am

Şenlendirici, tutuklu bulunan Deniz Seki'yle yeniden barışabileceklerinin sinyalini verdi... Husnu-deniz

Evliliğiniz boyunca eşinizi sadece Deniz Seki'yle mi aldattınız?
    Hayır, olmuştu. Ama bu ağır bastı. Çünkü aşık oldum!

Evliliğinizde neden minik flörtler yaşama ihtiyacı duyuyordunuz?
    Ya bilmiyorum! Sanırım genç evlenmeminin verdiği bir şey... Bunu kimsenin de anlamasını beklemiyorum. Ama "Ben karımı asla aldatmıyorum" diyenlere de inanmıyorum.

Peki Nazire Hanım'ın diğerlerinden haberi var mıydı?
    Nazire genellikle finale doğru, duyuyordu ya da ben kafayı bulunca itiraf ediyordum. Bundan övünmüyorum, sonrasında yaşadığım vicdan azabı beni öldürüyordu. Deniz bu durumlardan farklıydı, gönül birlikteliğimiz vardı. Ama yaşadıklarımın hiç birisi Deniz'le hayal ettiğim hayatın bir parçası değildi.
    Deniz Seki tutuklandı!

Nazire Hanım, televizyona çıkıp Deniz Seki hakkında açıklama yaptığında tepkiniz ne oldu?
    Elbetteki sert oldu. Çünkü bu şekilde demeçler vermesine gerek yoktu. Tamam kadın olarak kızgınlıkları vardı ve haklıydı ama keşke buralara kadar gelmeseydi. Tartışmalarımız çok oldu. Artık Nazire'ye sosyal olarak sorumluyum.

Onun için çok ağladınız mı?
    Ağlamaz mıyım ya, o benim için çok önemli! Ama "Nazire'nin yerini kimse dolduramaz" dediğim zaman insanlar evliliğimiz devam edecek gibi algılıyor. Ama öyle birşey yok.

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 2:53 am