PAkSOY Lİsesi FORUMLArı - İnternet SECUrity - DowLand - SeriaL Crack

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR!

KRiPTo
    KRiPTo
    ReiS
    ReiS

Erkek
    İş/Hobiler : NErde BOŞ İŞ orda Ben =)
    Rep :
    MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR! Right_bar_bleue

MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR! Empty MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR!

Mesaj tarafından KRiPTo Paz Kas. 29, 2009 10:30 pm

MİLYARDERLER KULÜBÜ İSTANBUL'DA AÇILIYOR! 3cd26741b280b413045bb8499d7661ca

ÜNLÜ İTALYAN İŞADAMI VE FORMULA 1’DE YARIŞAN RENAULT TAKIMININ ESKİ PATRONU FLAVİO BRİATORE, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GECE KULÜPLERİNDEN “BİLLİONAİRE”İ (MİLYARDER) AÇMAK ÜZERE İSTANBUL’A GELDİ
    İlki İtalya’da Sardunya Adası’nda bulunan kulüp, İstanbul Levent’te bir otelin çatı katında yer alacak.

Dünya jet sosyetesinin en önemli uğrak noktalarından biri olan Billionaire’in ikinci şubesini gelecek yıl nisan ayında İstanbul’da açmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Briatore, “İstanbul benim için heyecan veren bir şehir. Billionaire’in bu güzel kente farklı bir renk katacağına inanıyorum” dedi.

Mekan otelin en üst katında 2 bin metre kare alanda yer alacak. Butik hizmet verecek bina, İstanbul’daki en büyük ve en lüks SPA’ya da sahip..

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 4:06 pm